Servis a oprava tabletů Apple iPad 

Opravy Apple iPad v Chomutově - Profesionální Servis pro Váš Tablet

Máte problém se svým Apple iPad? V Chomutově nabízíme profesionální servis a opravy všech závad na vašem tabletu. Naše zkušenosti a špičkové technologie zaručují rychlou a kvalitní opravu. Ať už jde o prasklý displej, výměnu baterie nebo softwarové problémy, jsme tu pro vás!

Naše služby zahrnují:

  • Výměnu displeje a dotykové plochy
  • Opravy a výměnu baterií
  • Řešení softwarových problémů
  • Opravy konektorů a dalších hardwarových komponent

Navštivte nás v Chomutově a nechte svůj Apple iPad opravit odborníky. Rychle, spolehlivě a za skvělé ceny!

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte svůj iPad zpět v perfektním stavu.

Služby

Výměna displeje

Prasklý displej? S tím si poradíme. Měníme displeje či dotykové vrstvy. Dokážeme nabídnout originální díly i ekonomicky přijatelnou alternativu.

Výměna baterie

Baterie v telefonu či tabletu vydrží dobře fungovat průměrně 3 roky. Poté se může zařízení zpomalit, či se může snížit jeho výdrž. Výměna baterie je v tomto případě řešením. 

Výměna konektorů

Dokážeme vyměnit všechny druhy konektorů ve vašem zařízení. Ať už se jedná o nabíjecí konektor, sluchátkový jack či konektor SD karty, jste na správném místě.

Výměna krytů / zadních skel

Spadl telefon na zem, či je silně poškrábaný? Dokážeme vyměnit kryt - šasi vašeho zařízení a dodat mu nový vzhled.

Oprava základních desek

Zařízení se nezapne, samovolně se restartuje či má jakýkoliv jiný problém? Na vině může být vadná základní deska. Disponujeme vybavením a zkušenostmi pro opravu základních desek.

Oprava systému / firmwaru

Zařízení je zablokované, nelze zapnout, systém padá - takto se může projevovat vadný operační systém. Dokážeme jej přehrát či opravit a zálohovat vaše data. Provádíme také odblokaci FRP (Google účtu, Xiaomi účtu).


Cena opravy zařízení se odvíjí od ceny dílů, které je potřeba vyměnit, času nutného pro výměnu a náročnosti servisního postupu. Dostupnost a cena náhradních dílů se u dodavatelů průběžně mění, předběžná cena opravy tedy bude sdělena po diagnostice zařízení a zjištění dostupnosti a ceny náhradních dílů. V případě neprovedené opravy účtujeme poplatek za diagnostiku zařízení a kompenzaci času stráveného se zpracováním zakázky dle ceníku.


Potřebujete opravit vaše zařízení či poradit s jeho nastavením / provozem? Zavolejte nebo napište: