Repasování akumulátorů

Potřebujete repas baterie? Domluvte si termín opravy nyní:

Jsme odborníci na servis a opravy akumulátorů pro širokou škálu spotřebičů včetně elektrokol, koloběžek, e-scooterů, aku nářadí, notebooků, záložních zdrojů a UPS. 

Repas akumulátorů - baterií

Li-Ion, Ni-Cd, LiFePO4 a dalších články - to vše umíme repasovat

Bodové svařování

Dokážeme svařovat baterie bodováním. Pokud potřebujete přivařit niklový pásek nebo provést jiné svařovací práce na bateriích, není to pro nás žádný problém. 


Výměna článků

Pokud máte potíže s baterií, která už dosluhuje a nedokáže udržet náležitou kapacitu nebo se zařízení v zátěži vypíná, nabízíme službu výměny stávajících článků za nové. Tato služba je vhodná pro obnovu funkčnosti akumulátorů v akumulátorových nářadích, elektrokolách nebo elektrokoloběžkách. 


Návrh a sestavení baterie

Máme schopnosti sestavit nestandardní baterie na míru podle vašich specifických požadavků. Vytvoříme baterii dle vašich představ a požadavků, včetně vhodného řízení baterií (BMS - Battery Management System). Pokud máte nestandardní požadavek nebo potřebujete baterii s určitými parametry, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme sestavit baterii přesně podle vašich potřeb.

Repas - konverze akumulátoru

Modernizujeme vaše Ni-Cd články na pokročilý typ Li-Ion, což zlepšuje výkon a životnost. Naše služba přináší inovativní řešení pro vaše staré nářadí, přinášející větší kapacitu a spolehlivost.

V případě zájmu nás kontaktujte - vypracujeme Vám cenovou nabídku. Cena za opravu / repas baterie je od 1.500,- a výše 


Nenašli jste, co jste hledali? Rád Vám pomohu najít řešení vašeho problému. Kontaktujte mě nyní: