Servis - oprava Apple iPhone 11 Pro

Potřebujete opravit Váš Apple iPhone 11 Pro? Domluvte si termín opravy nyní:

iPhone 11 Pro - Modely A2160, A2215, A2217

SERVIS Apple iPhone 11 Pro - CENÍK:

Veškeré opravy provádím do druhého pracovního dne, po předchozí domluvě na počkání. 

Výměna displeje - originální displej

Upozornění pro iPhone 11 a novější modely:

Společnost Apple opět podnikla kroky proti třetím servisním stranám (neautorizované servisy, domácí opraváři, ...) a také svým uživatelům. Nepříjemné upozornění se objeví po jakékoliv výměně LCD na iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

Toto upozornění vás upozorní na to, že nový displej na vašem iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max nebyl ověřen přes oficiální servisní software společnosti Apple, ke kterému mají přístup pouze autorizované servisní střediska Apple.

Pokud vám v servisu nainstalovali LCD pro iPhone 11, 11 Pro nebo 11 Pro Max, které pak neprovedli spárování, nejdříve se první 4 dny po výměně objeví trvalé upozornění. Následujících 15 dní můžete tuto informaci vyhledat v sekci Nastavení> Obecné> O aplikaci. Aby si tuto informaci mohli ověřit i zaměstnanci společnosti Apple, také se přidá do "informací o zařízení".

POZOR: Upozornění se objeví i při vzájemné výměně originálních displejů mezi 2 stejnými modely iPhone-ů (např. 11 Pro). Notifikace zmizí jedině v případě napojení iPhonu na oficiální servisní software společnosti Apple a následném ověření originality nového displeje iPhonu 11. Toto upozornění však, zdá se, nemá vliv na fungování samotného zařízení.

8499 Kč

Výměna displeje - neoriginální LCD displej

LCD displeje jsou levnou náhražkou OLED panelů pro opravu Vašeho iPhone 11 Pro. LCD displeje nemají tak dobré zobrazovací schopnosti jako OLED panely, avšak jsou méně náchylné k prasknutí, oproti HARD OLED panelům. Tyto displeje jsou tak ekonomickou variantou pro nenáročné uživatele.

3299Kč

Výměna displeje - neoriginální Soft OLED displej

SOFT OLED panely jsou velice dobrou náhradou za originální displej. Nejsou tak křehké jako HARD OLED panely a mají výborné barevné podání a jas. Tyto displeje jsou dobrou alternativou k dražším refurbished displejům.

3999 Kč

Výměna displeje - neoriginální HARD OLED displej

HARD OLED panely mají dobré barevné podání, ale oproti SOFT OLED displejům jsou nachylné k prasknutí (OLED panelu, nikoli skla). Proto je doporučujeme jen uživatelům, kteří zachází se svým telefonem opatrně. I menší pády mohou způsobit prasknutí OLED panelu a jeho následnout nefunkčnost.

3799 Kč

Výměna zadního skla

Výměna pomocí laserové technologie

1499 Kč

Výměna baterie - OEM

Upozornění pro iPhone XS a novější modely: Po výměně telefon nebude zobrazovat kondici baterie - bude zobrazovat servis a objeví se v nastavení hláška, že telefon nebyl schopen ověřit originalitu baterie. A to i v případě, že vyměníte baterii za originální z jiného telefonu. Jedná se pouze o informativní hlášku, výměna baterie Vám pomůže pro obnovení původní kondice telefonu a nijak neomezí funkčnost.

1899 Kč

Výměna a čištění sluchátka

Slyšíte špatně při volání? Výměna hovorového sluchátka je řešením

799 Kč

Výměna reproduktoru

Reproduktor hraje potichu či chraptí? Výměna a čištění hlasitého reproduktoru vám pomůže

999 Kč

Výměna zadní kamery

Vyřeší problémy s ostřením či artefakty na fotkách

3499 Kč

Výměna přední kamery

Ať můžete zase dělat povedená selfie. Po výměně přední kamery nebude zachována funkčnost Face ID.

1699 Kč

Výměna sklíčka zadní kamery

Prasklé zadní sklíčko nevěstí nic dobrého. Neřešení může vést k nutnosti vyměnit zadní kameru. 

1299 Kč

Výměna bočních tlačítek

V případě nefunkčnosti zvyšování / snižování hlasitosti, přepínaní tichého režimu či zapínání telefonu.

1299 Kč


Nenašli jste, co jste hledali? Rád Vám pomohu najít řešení vašeho problému. Kontaktujte mě nyní: