Servis herních konzolí

Provádíme servis herních konzolí všech značek, zejména:

  • Sony Playstation
  • Microsoft XBOX
  • Nintendo Switch
  • NVIDIA Shield

Jsme k dispozici pro opravy, údržbu a další servisní práce na vašich herních konzolích.

Služby

Čištění a aktualizace

Herní konzole jsou složité zařízení, které jako každý jiný stroj vyžadují pravidelnou údržbu. Jsme schopni poskytnout kompletní servis vaší herní konzole, včetně vyčištění od prachu a aktualizace systému a aplikací. Vaše zařízení bude po našem servisu fungovat v optimálním stavu.

Oprava displejů - monitorů

Prasklý displej není nic neobvyklého. Jsme schopni vám jej vyměnit a zařízení opět uvést do plně funkčního stavu. Díky našemu servisu bude váš displej opět bez problémů.

Oprava základních desek

Pokud vaše zařízení nereaguje, nezapíná se nebo má jiné problémy, máme k dispozici potřebné vybavení a zkušenosti pro opravu základních desek. Naše služby zahrnují diagnostiku a opravu širokého spektra problémů, abychom vám pomohli vrátit zařízení do plně funkčního stavu.

Oprava konektorů

Pokud máte poškozený nabíjecí konektor, HDMI port nebo jiný port na vašem zařízení, jsme schopni jej opravit. Disponujeme potřebnými znalostmi a vybavením k provedení opravy těchto portů, abychom vám umožnili opětovné používání zařízení bez problémů.

Oprava ovladačů

Opravujeme poškozené ovladače a provádíme výměnu tlačítek, joystiků, analogových páček, konektorů nebo dokonce celého krytu zařízení. Naše služby zahrnují širokou škálu oprav, abychom zajistili, že vaše zařízení bude opět plně funkční a připravené k použití.

Oprava DVD mechaniky

Pokud vaše herní konzole nenačítá disk správně, máme schopnosti a vybavení k provedení opravy vaší mechaniky. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat správně a budete moci znovu hrát vaše oblíbené hry bez problémů.


Cena opravy zařízení se odvíjí od ceny náhradních dílů, které je potřeba vyměnit, a času nutného pro výměnu. Dostupnost a cena náhradních dílů se u dodavatelů průběžně mění, a proto přesná cena opravy bude sdělena až po provedení diagnostiky zařízení a zjištění dostupnosti a ceny potřebných dílů. V případě, že se rozhodnete neprovést opravu, účtujeme poplatek za diagnostiku zařízení a kompenzaci času stráveného se zpracováním vaší zakázky. 


Kompletní znění servisních podmínek si můžete přečíst zde. 


Potřebujete opravit vaše zařízení či poradit s jeho nastavením / provozem? Zavolejte nebo napište:

+420 478 478 378