Servis - Oprava noteboků

Potřebujete opravit Váš notebook? Domluvte si termín opravy nyní:

Provádím servis všech značek notebooků: LENOVO, SONY, HP, ACER, ASUS, SAMSUNG, IBM, FUJITSU, APPLE, DELL, XIAOMI, VAIO, MICROSOFT, LG, GOOGLE, 

SERVIS Notebooků / laptopů

Veškeré opravy provádím do druhého pracovního dne, po předchozí domluvě na počkání. 

Čištění od prachu, přepastování

Rozebrání notebooku, vyčištění ventilátoru a chladiče od prachu, vyčištění vnitřních plastových dílů a přepastování procesoru a grafické karty. V případě přehřívání, nadměrného hluku či zpomalování při hraní her je vyčištění řešením.

799 Kč

Instalace Windows 10

Kompletní smazání dat a instalace čistého systému Windows 10.

499 Kč

Výměna SSD - zrychlení

Starší notebooky používají magnetický plotnový disk. Výměna za SSD disk s FLASH pamětí výrazně zrychlí práci s notebookem a načítání systému, aplikací a souborů. Původní systém bude přesunut, pro optimální zrychlení doporučuji systém přeinstalovat a původní data zálohovat. K ceně služby je nutné připočíst cenu dílů tu Vám rád sdělím po konzultaci dle vašich požadavků.

499 Kč

Navýšení RAM paměti

RAM paměť slouží systému k ukládání dočasných souborů a právě běžících aplikací. Její nedostatek se projevuje např. dlouhým načítáním při změně okna programu, Optimální velikost pro běžného uživatele s Windows 10 je 8GB. K ceně služby je nutné připočíst cenu dílů tu Vám rád sdělím po konzultaci dle vašich požadavků.

400 Kč

Zálohování uživatelských dat

Přesun vašich osobních dat (dokumentů, obrázků, hudby, videí, filmů apod.) na vlastní externí médium / náš FTP server. Doporučeno při přeinstalaci Windows s nutností zachování původních dat. Programy se nepřesouvají!

499 Kč

Výměna displeje

V případě poškozeného LCD displeje je potřeba objednat nový a vyměnit za poškozený. K ceně služby je nutné připočíst cenu dílů tu Vám rád sdělím po zjištění typu dílu do vašeho zařízení.

499 Kč

Výměna klávesnice

V případě poškození klávesnice, např. politím vodou, tekutinou či vyckvaknutím kláves je třeba vyměnit klávesnici. K ceně služby je nutné připočíst cenu dílů tu Vám rád sdělím po zjištění typu dílu do vašeho zařízení.

499 Kč

Jiné opravy

Jiné opravy jako je výměna konektorů, DVD mechanik, tlačítek, webkamer, krytů, saši, touchpadů, čteček, audio jacků a dalších komponent jsou účtovány dle časové náročnosti. Hodinová sazba je 499,-. 

K ceně služby je nutné připočíst cenu dílů tu Vám rád sdělím po zjištění typu dílu do vašeho zařízení.

499 Kč / hod


Nenašli jste, co jste hledali? Rád Vám pomohu najít řešení vašeho problému. Kontaktujte mě nyní: