Servis PC a notebooků Chomutov

Poskytujeme servis a opravy počítačů a notebooků všech značek. Specializujeme se zejména na:

  • Apple MacBook
  • HP (Hewlett Packard)
  • Lenovo (IBM)
  • ASUS
  • DELL
  • Acer
  • GIGABYTE
  • MSI
  • Microsoft
  • Google

Jsme k dispozici pro vaše servisní potřeby a zajistíme profesionální péči o vaše zařízení

Služby

Čištění a aktualizace 

Notebooky a počítače jsou složité zařízení, které jako každý jiný stroj vyžadují pravidelnou údržbu. Naše služby zahrnují kompletní servis vašeho zařízení, od vyčištění prachu po aktualizaci systému a aplikací.

Oprava displejů - monitorů

Prasklý displej u notebooku není nic neobvyklého. Jsme schopni jej vyměnit a vaše zařízení opět uvést do plně funkčního stavu.

Upgrade - zrychlení 

Zařízení se časem mohou zpomalit a stát se méně výkonnými. S našimi službami zajistíme výměnu klíčových komponent a zrychlíme váš notebook či počítač

Oprava základních desek

Pokud se vaše zařízení nezapíná, nefungují některé funkce nebo se samo vypíná, může to být způsobeno vadnou základní deskou. Naše firma disponuje potřebným vybavením a zkušenostmi pro opravu základních desek.

Zálohování a migrace dat

Pokud jste si pořídili nové zařízení a potřebujete přenést data z toho starého, nebo máte obavy, že může dojít k poruše a ztrátě dat, naše služba je tu pro vás. Specializujeme se na migraci dat na nová zařízení a zajištění bezpečného zálohování vašich dat

Stavba počítačů na míru

Potřebujete počítač přesně dle vašich požadavků? Jsme tu pro vás! Nabízíme službu sestavení počítače na míru, která zahrnuje od návrhu po samotné složení a instalaci počítače. Vaše požadavky a potřeby budou pečlivě zohledněny, abychom vám zajistili ideální pracovní nebo herní prostředí podle vašich očekávání


Cena opravy zařízení je odvislá od nákladů na potřebné náhradní díly a času nutného pro provedení opravy. Vzhledem k průběžně se měnící dostupnosti a ceně náhradních dílů u dodavatelů je předběžná cena opravy stanovena až po provedení diagnostiky zařízení. Na základě této diagnostiky zjistíme aktuální dostupnost a cenu náhradních dílů a sdělíme vám přesnou cenu opravy.

Je důležité poznamenat, že v případě, že se rozhodnete neprovést opravu, účtujeme poplatek za provedenou diagnostiku zařízení a kompenzaci času stráveného zpracováním vaší zakázky.

Kompletní znění servisních podmínek si můžete přečíst zde. 


Potřebujete opravit vaše zařízení či poradit s jeho nastavením / provozem? Zavolejte nebo napište:

+420 478 478 378