POMOC UKRAJINĚ

Probudili jsme se do světa, jež si asi málokdo z nás dokázal předtím představit. Nečekal bych, že se dožiju tak barbarského činu ve 21. století. Válku bohužel nezastavím. Ale nehodlám jen nečinně sedět a čekat, jak se situace vyvine. Rozhodnul jsem se poskytnout moje znalosti, zázemí a vybavení za účelem pomoci ukrajinským rodinám, které měli to štěstí se dostat do bezpečí. 

Vyhlašuji sbírku elektroniky - počítačů, telefonů, tabletů či notebooků . 

Pravděpodobně se spousta rodin dostala do ČR bez komunikačních prostředků jako jsou právě notebooky a další elektronika. Pojďme společně pomoci zajistit těmto rodinám přístup k informacím a umožnění komunikace s rodinou a přáteli. 

Pokud se vám doma válí starší či nevyužitý telefon, tablet, notebook, počítač ale i příslušenství k těmto zařízením, jako jsou nabíječky, powerbanky, klávesnice, náhradní díly atp, darujte jej a pomozte tak ukrajinským rodinám.

Z vašich zařízení smažu osobní data, aktualizuji a přeinstaluji systém, vyčistím je od prachu a připravím k použití. Rozbitá zařízení se pokusím opravit, případně budou využita jako zdroj náhradních dílů pro jiná zařízení, které je možné darovat. 

Jelikož spouštím akci neplánovaně a jednám co nejrychleji, nedokážu sdělit další detaily - jako např. která organizace zařídí distribuci zařízení. Vše budu řešit za běhu akce. 

VAŠE ZAŘÍZENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ MŮŽETE DOVÉST ČI POSLAT NA ADRESU DUKELSKÁ 4941, 430 01 CHOMUTOV (Autobazar CARWORX Po - Pá 8.00 - 17.00)

PŘÍPADNĚ ZAŘÍZENÍ ODVEZU SVÉPOMOCÍ PO TEL. DOMLUVĚ +420 792509517


CO VŠE MŮŽE POMOCI

  • MOBILNÍ TELEFONY 
  • TABLETY
  • NOTEBOOKY
  • POČÍTAČE  
  • NABÍJEČKY, KABELY, NAPÁJECÍ ZDROJE 
  • POWERBANKY, SVÍTILNY
  • NÁHRADNÍ DÍLY PRO VÝŠE UVEDENÁ ZAŘÍZENÍ