Servis mobilních telefonů a tabletů Chomutov

Jsme specialisté na servis mobilních telefonů a tabletů všech značek, zejména:

NEPROVÁDÍME SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ TĚCHTO ZNAČEK:

  • SONY XPERIA
  • HAMMER
  • DOGEE

(Nedostupnost či špatná kvalita náhradních dílů, nedostatečná podpora výrobce či nemožnost zařízení správně technologicky složit)

Služby

Výměna displeje

Prasklý displej? S tím si poradíme. Měníme displeje či dotykové vrstvy. Dokážeme nabídnout originální díly i ekonomicky přijatelnou alternativu.

Výměna baterie

Baterie v telefonu či tabletu vydrží dobře fungovat průměrně 3 roky. Poté se může zařízení zpomalit, či se může snížit jeho výdrž. Výměna baterie je v tomto případě řešením. 

Výměna krytů / zadních skel

Spadl telefon na zem, či je silně poškrábaný? Dokážeme vyměnit kryt - šasi vašeho zařízení a dodat mu nový vzhled.

Oprava základních desek

Zařízení se nezapne, samovolně se restartuje či má jakýkoliv jiný problém? Na vině může být vadná základní deska. Disponujeme vybavením a zkušenostmi pro opravu základních desek.


Cena opravy zařízení se odvíjí od ceny dílů, které je potřeba vyměnit, času nutného pro výměnu a náročnosti servisního postupu. Dostupnost a cena náhradních dílů se u dodavatelů průběžně mění, předběžná cena opravy tedy bude sdělena po diagnostice zařízení a zjištění dostupnosti a ceny náhradních dílů. V případě neprovedené opravy účtujeme poplatek za diagnostiku zařízení a kompenzaci času stráveného se zpracováním zakázky dle ceníku.


Potřebujete opravit vaše zařízení či poradit s jeho nastavením / provozem? Zavolejte nebo napište: